שולחן ערוך
בעהי"ת שולחן ערוך לזיכוי הרבים

ספר שולחן ערוך רק עם פסקי מר"ן רבי יוסף קארו זצ"ל
להורדה ללא עלות

ניתן להוריד בחינם ולהדפיס לזיכוי הרבים, בתנאי שלא משנים שום דבר מן הכריכה והספר עצמו, מי שרוצה לזכות את הרבים ומעוניין שאנחנו נחלק בשבילו, ניתן לתרום כאן ולציין כל מה שרוצים, לרפואה, פרנסה, כל ישועה או להבדיל לעילוי נשמת נפטר אשר בוודאי זהו תיקון גדול וזכות עצומה לנשמת האדם החי או הנפטר . ויתקיים בנו "כל השונה הלכות בכל יום מובטח לו שהוא בן העולם הבא".

ספר שולחן ערוך רק עם פסקי מר"ן רבי יוסף קארו זצ"ל, לשינון ובקיאות, לקיים רצון המחבר זצ"ל שיהיו שגורים בעל פה, לכן הורדו כל הוספות הפוסקים הקדושים האחרים, למען לא תכבד כמות הקריאה, ויהיה ניתן לסיימם אפילו כל חודש על ידי קריאת חמישים וארבעה עמודים בכל יום או יותר, כל אחד לפי רצונו, עד שיהיה שגור בעל פה ויזכה להיות בקי.

וזהו תיקון גדול לנשמה כלשון מוהר"ן זיע"א כמובא בקיצור ליקוטי מוהר"ן על (תורה רפ"ו חלק א'): וְעַיֵּן בְּ"שִׂיחוֹת הָרַ"ן" שֶׁכָּתַב שָׁם חִיּוּב גָּדוֹל עַל כָּל אֶחָד מִיִּשְׂרָאֵל לִלְמד בְּכָל יוֹם שִׁעוּר פּוֹסֵק חֹק וְלא יַעֲבר, וַאֲפִלּוּ בִּשְׁעַת הַדְּחָק כְּשֶׁאֵין לוֹ פְּנַאי אוֹ שֶׁהוּא בַּדֶּרֶךְ אַף-עַל-פִּי-כֵן עַל כָּל פָּנִים יִלְמַד אֵיזֶה סְעִיף "שֻׁלְחָן-עָרוּךְ" בְּאֵיזֶה מָקוֹם שֶׁהוּא, אֲפִלּוּ בְּמָקוֹם שֶׁאֵינוֹ עוֹמֵד שָׁם בְּסֵדֶר לִמּוּד בַּ"שֻּׁלְחָן-עָרוּךְ". בְּאפֶן שֶׁכָּל יְמֵי חַיָּיו לא יֵצֵא יוֹם בְּלִי לִמּוּד "שֻׁלְחָן עָרוּךְ".

וּבִשְׁאָר הַיָּמִים כְּשֶׁאֵין שְׁעַת הַדְּחָק יִלְמַד כָּל הָאַרְבָּעָה "שֻׁלְחָן-עָרוּךְ" כְּסֵדֶר עַד שֶׁיִּגְמר כֻּלָּם וְאַחַר- כָּךְ יַחֲזר וְיַתְחִיל כְּסֵדֶר. וְהוּא תִּקּוּן גָּדוֹל מְאד לְבָרֵר וּלְתַקֵּן כָּל הַפְּגָמִים שֶׁפָּגַם עַל-יְדֵי עֲווֹנוֹתָיו, כִּי עַל-יְדֵי לִמּוּד פּוֹסְקִים מְבָרְרִין הַטּוֹב מֵהָרַע שֶׁהוּא כְּלָל כָּל הַתִּקּוּנִים.

וכלשון רבי יוסף קארו זצ"ל בהקדמה: "ומובטח אני בחסד עליון, כי על ידי ספר זה תמלא הארץ דעה את ה' הקטנים עם הגדולים, תלמיד עם מבין, חכם חרשים ונבון לחש".

גלילה לראש העמוד
שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
דילוג לתוכן